Aktifbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Aktifbank, Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankasıdır ve Aktifbank ihtiyaç kredisi başvurusu şartları elverişli olan herkes tarafından yapılabilir. Aktifbank, geleneksel bankacılık sisteminin dışında bir faaliyet göstermektedir. Banka, iş süreçlerini dijital kanallar ve sektörlerinin ileri gelen kurumları ile yaptığı işbirlikleri ile sürdürmektedir. Aktifbank’ın ülke genelinde 10 şubesi vardır. Bu şubeler, ağırlıklı olarak kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı ve özel bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Bireysel bankacılıkta ise pazarda etkin olan diğer dağıtım örgütleri ile işbirliği yapılmıştır. Bu sayede banka, sektördeki müşteri pazarının yüzde 14,3’ne tekabül eden 7 milyon kişiye hizmet vermektedir.

Aktifbank PTT Kredisi

Günümüzde Aktifbank ihtiyaç kredisi başvurusu PTT üzerinden yapılabilir. Böylece emekli kredisi, taksitli alışveriş kredisi, internetten anında kredi, kredili destek hesabı, N kolay taşıt kredisinden yararlanılabilir. Maaşını PTT’den alan emeklilere özel ihtiyaç kredisi sunan banka, büyük bir kolaylık sunmaktadır. PTT üzerinden ülke genelindeki hemen her il ve ilçeden ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilir. Acil nakit ihtiyacı olan emekliler, kefilsiz, Şartsız PTT’den emekli kredisi avantajlarına sahiptir.

Aktifbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Maaşını PTT’nin iş yerlerin​den alan emeklilerin başka bankaya gitmesine gerek kalmamış ayrıca geri ödemeleri için de uğraşmaları gerekmemektedir. Emekli maaşınızı PTT’den alan emekliler, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan PTT’lerden anında kredi kullanabilir. Banka, emeklilere 36 aya kadar vade seçeneği ile aylık yüzde 3,19 faizle 60 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Banka, taksitli alışveriş kredisi de vermektedir. Bu kredide bir ile 36 ay arasındaki vade seçenekleri vardır ve aylık yüzde 3,69 faiz oranı ile kullanılır. N kolay taksit için Aktifbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapıldığında, T.C Kimlik Numarası ve cep telefonu bilgileri girilerek ön başvuruda bulunabilir, SMS ile gönderilecek başvuru numarası ile anlaşmalı bayilere giderek kredi başvurusu tamamlanabilir.

Aktifbank İhtiyaç Kredisi için Gerekli Belgeler

Aktifbank ihtiyaç kredisi başvurusu, gerekli belgelerin tamamlanması ile aktif duruma geçmektedir. Aktifbank ihtiyaç kredisi için gerekli belgelerin eksik olması durumunda kredi kullanılmasına imkan yoktur. N Kolay taksitten yararlanmak için yalnızca kimlik belgesi yeterlidir. Banka gerek gördüğünde gelir ve adres belgelerini kredi kullanılmadan önce talep edebilir. N kolay kredi ile internetten kolaylıkla başvuru yapılabilir. ​Nkolaykredi.com adresine girip kısa formu doldurmak yeterlidir. Evraklar ekrandan onaylanmaktadır. Böylece 30 bin TL’ye kadar kredi hesaba yatmaktadır. Aktifbank, ihtiyaç kredilerinde aylık yüzde 3,4 faiz oranı sunmaktadır. Kredili destek hesabında aylık faiz oranı ise yüzde 2,25’tir.

Aktifbank SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktifbank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu da yapılabilir. Aktifbank SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır denildiğinde verilen en kısa cevap cep telefonundan 3050’ye mesaj yollamaktır. Cep telefonundan “taksit” yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numarasının yazılması ve ardından 3050’ye SMS gönderilmesi yeterlidir. Aktifbank’tan gelen SMS ile en yakın N Kolay İşlem Merkezine başvurmak mümkündür.​ Başvuru bilgilerinin iletildiği N Kolay İşlem Merkezi’nden paranın nakit olarak hemen alınması mümkündür. Hatta Aktifbank​ internet şubesi kullanılarak paranın ücretsiz olarak transfer edilmesi de söz konusudur.

Aktifbank N Kolay Kredi

Genel olarak Aktifbank ihtiyaç kredisi başvurusu, T.C. vatandaşı, 18 yaşından büyük, risk ve istihbaratında olumsuzluğu olmayan kişiler tarafından yapılabilir. N Kolay Kredi’de kullandırılan kredi tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti alınır. Kredi kullandırım ücreti yoktur. N kolay Kredi, 3 ile 36 ay vade seçenekleri ile kullanılabilir.  Kredi limiti minimum 2 bin, maksimum ise 30 bin TL’dir. Onaylanan tutar hesaba yatırılırken kredi tahsis ücreti düşürülmektedir. Sigortalı kredinin seçilmesi durumunda sigorta primi de kredi tutarından düşmektedir. İhtiyaç kredileri Aktifbank şubelerinden, internet bankacılığından, Tüm PTT şubelerinden, Akbank ve VakıfBank ATM’lerinden ya da Pttmatik’lerden ödenebilir.

Aktifbank Taksitli Alışveriş Kredisi

Türkiye’nin lider markalarıyla anlaşma yapan Aktifbank bu süreçte N Kolay taksit kredisini devreye almıştır. Anlaşmalı bayilere de online tüketici finansman modeli sunarak birçok sektörde hizmet sunmaya devam etmektedir. N Kolay Kredi ile beraber birbirinden farklı avantajlardan faydalanabilir ve acil nakit ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

N Kolay Taksit Uygulaması ve Özellikleri

N kolay taksitli alışveriş kredisi almak isteyenler 500 TL’den 30 bin TL’ye kadar kredi kullanabilmektedir. Kredinin vadesi ise 36 aya kadar uzatılabilir. Ayrıca bu kredide vade farkı olmadan geri ödeme yapılabiliyor. Avantajlardan yararlanmak için anlaşmalı bayilere kimlik belgenizle başvuru yapmanız yeterlidir.

N Kolay ile Aktifbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak tüketiciler aynı anda talebe karşı geri dönüş alabilmektedir. Olumlu geri dönüşlerin ardından kredi evraklarınızı imzalamak için en yakın şubeye gitmeniz yeterlidir.

N Kolay Taksitli Alışveriş Kredisi Faiz Oranları

En az 12, en çok 36 ay vadeli olan bu kredideki güncel faiz oranı yüzde 3,60’dır. Elbette her dönem bu oranın değişebileceği unutulmamalıdır. Ek olarak 50 TL’lik kredi tahsis ücreti alınmaktadır. 10 bin TL’lik kredi için 12 ay vadeli taksit tutarı 1085 TL olurken, 24 aylık vadede 677 TL, 36 ay vadede ise 552 TL olacaktır.

N Kolay İnternetten Anında Kredi

Sabit faiz oranlı olan internetten anında kredi sayesinde 30 bin TL’ye kadar başvuru yapabilirsiniz. Herhangi bir belgeye gerek duymadan alacağınız bu kredinin faiz oranı %2,79’dur. 60 ay vadeli kredilerde ise %2,49 olarak belirlenmiştir. Ancak bu rakam sadece 2500 TL’ye kadar olan krediler için geçerlidir. 10 bin TL ve üzeri kredilerde sabit faiz oranlıdır ve yine 50 TL kredi tahsis ücreti alınır.

N Kolay Kredi Taksitleri Nasıl Ödenir?

Günümüzde Aktifbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişi sayısı artmaya devam etmektedir. Elbette geri ödeme sürecinde de pek çok bilgiye ihtiyaç vardır. Öncelikle vadesi gelen borçları ödemek için PTT şubeleri ve PTT ATM’leri başta olmak üzere Vakıfbank ve Akbank ATM’lerinden de ödeme yapabilirsiniz. Alternatif olarak herhangi bir bankada yer alan hesabınız üzerinden Aktifbank İBAN numarasına EFT yaparak da taksit ödemesi gerçekleştirebilirsiniz.

Aktifbank PTT’den Emekli Kredisi

Kefil şartı olmadan acil nakit ihtiyacı olan emekliler 60 bin TL’ye kadar Aktifbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedir. Bu kredi için tek şart, emekli maaşını PTT’den almaktır. Faiz oranı %2,75 olan bu kredi aynı zamanda 60 ay vadeye kadar uzatılabilmektedir. Örneğin, 10 bin TL’lik emekli kredisi, 60 ay vadede aylık 384 TL olarak ödenebilir. Diğer kredi türlerinde olduğu gibi kredi tahsis ücreti 50 TL olarak talep edilmektedir.

Aktifbank Müşteri Hizmetleri

Bankanın iletişim merkezini kullanarak bankacılık işlemlerinizin tamamını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bankanın sunduğu avantajlar hakkında da net bilgiler alabilirsiniz. Yurt içinden 0850 724 30 50’yi arayarak bu hizmetleri alabilirsiniz. Yurt dışından bilgi almak için ise +90 0850 724 30 50’yi aramanız yeterlidir. Günün her saati online olan müşteri destek hattı ayrıca Aktifbank ihtiyaç kredisi başvurusu süreçlerini de yönetebilmektedir.

Aktifbank Kurumsal ve Özel Bankacılık Hizmetleri

Bireysel bankacılığın yanı sıra kurumsal ve özel bankacılıkta da kapsamlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Kurumsal hizmetler;

  • Ülke kredileri
  • Tahsilat çözümleri
  • Alacak finansman
  • Nakit krediler
  • Arge finans porgamı
  • Ödeme ürünleri şeklindedir.

Özel bankacılık hizmetlerinde ise özel bankacılık, aktif bono ve repo gibi alanlarda hizmet alınabilir.