Anında İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Anında kredi veren bankalar her tüketicinin hizmet almak istediği bankalar arasındadır. Normal şartlarda kredi notunun düşük olması halinde bankaların bu tür tüketicilere kredi vermediği biliniyor. Buna rağmen hem krediye anında onay veren bankalar hem de acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Diğer adıyla hızlı kredi veren bankalar olarak bilinen bu bankalar genelde internet aracılığı ile işlem gerçekleştiren tüketicilere hizmet sunmaktadır. Yani diğer bankalara göre daha hızlıca işlemleri tamamlayan bu bankalardan kredi almak için şubeye gitmenize gerek yoktur. Anında onaylanan kredi de tüketicinin banka hesabına yatırılmaktadır. Günümüzde anında kredi almak istiyorum araştırması yaparken bu süreçlere dikkat etmeli ve yazımızın devamında paylaşacağımız bankalarla iletişime geçmelisiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi

TEB, anında kredi veren bankalar arasındadır. CEPTETEB uygulamasını kullanan tüketiciler, kredi notunun imkanı dahilinde masrafsız kredi alabiliyor. Bu kapsamda birkaç saat içinde acil nakit ihtiyaçlarınız karşılanmış oluyor. Ayrıca bankayla iletişime geçmeye gerek kalmadan, banka müşterileri CEPTETEB uygulamasını indirerek hizmet alabilmektedir.

Enpara İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank’ın en çok tercih edilen uygulaması olan enpara, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere özel fırsatlar sunmaktadır. Şubesiz bankacılık hizmetini devreye alan bu hizmetten yararlanmak için bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Ayrıca masrafsız kredi sunulduğu için her tüketici enpara.com üzerinden gerekli bilgileri alarak hizmet talep edebiliyor.

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi

Günümüz bankalarından bir çoğu aslında anında kredi hizmeti vermektedir. Bunlardan biri de Akbank’tır. ‘Direkt Kredi’ adını verdiği uygulama ile 40 bin TL’ye kadar hızlı kredi veren bankadan 7/24 hizmet alınabilmektedir. Yapılması gereken tek şey, Akbank Direkt uygulamasını indirmek ve kullanmaya başlamaktır. Zaten anında kredi almak istiyorum şeklinde araştırma yapan tüketiciler öncelikle kredi notu takibi de yapmalıdır. Çünkü bu tür kredilere anında onay verildiğini söylemek doğru olmaz. Sistemde yer alan bilgilerinizin incelenmesinin ardından gerekli işleyiş başlatılır ve uygun olması halinde kredi miktarı hesabınıza gönderilir.

Aktifbank İnternetten Kredi

Şubeye gitmeden kredi alabileceğiniz bir diğer banka, Aktifbank’tır. ‘N Kolay Kredi’ adını verdiği uygulama sayesinde tüketicilerin acil nakit ihtiyaçları karşılanabilir. 40 bin TL’ye kadar kredi alabileceğiniz bu sistemle beraber şubeye gitmenize gerek kalmadan işlemler birkaç saat içinde tamamlanacaktır.

Vakıfbank Anında Kredi

Anında kredi hizmeti alabileceğiniz bankalardan olan Vakıfbank, mobil bankacılığı kullanan her tüketiciye hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler arasında ara ödeme, taksit ödeme ya da kredi erken kapama gibi süreçler de yer alıyor. Ayrıca Vakıfbank’tan maaş almayan müşteriler 9.000 TL’ye kadar, maaş alan müşteriler ise 30.000 TL’ye kadar Anında Kredi kullanabilir. O halde anında kredi almak istiyorum diyen tüketiciler tüm bu bankalar arasında bir karşılaştırma yaparak uygun olan banka ile iletişime geçebilir.

Halk Bankası Hızlı Kredi

Günümüz teknolojilerinde mobil uygulaması olan her banka aslında hızlı kredi ya da anında kredi vermektedir. Buna ek olarak Halk Bankası da 50 bin TL’ye kadar anında kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Minimum 1000 TL olarak da talep edebileceğiniz bu kredinin faiz oranları da oldukça düşüktür. Bu nedenle her tüketici Halk Bankası ile beraber diğer bankalar arasında faiz karşılaştırması yaparak hangi krediden yararlanması gerektiğine karar verebilir. Zaten bu süreç tamamen bankalar arasındaki rekabetle beraber yaşanır ve doğrudan tüketicilere olumlu olarak yansıtılır.