Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

Bankacılık hizmetleri konusunda teknolojinin imkanlarını başarılı bir şekilde değerlendiren Denizbank, ihtiyaç kredisi anlamında da tüketicilere hizmet sunmaktadır. Bu yüzden Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen tüketiciler öncelikle faiz oranlarını araştırmaktadır. İnternet bankacılığını kullanarak da hızlı bir şekilde hizmetlerden yararlanmak için elbette bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Bunun dışında sizlerle paylaşacağımız bilgilerden yararlanarak kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

12, 24, 36, 48 ve 60 ay vadeli olarak kullanılan Denizbank ihtiyaç kredisinde faiz oranları %2,35 üzerinden sunulmaktadır. Ancak 12 aylık vadede 2000 TL için uygulanan faiz oranı yüzde 2,09’dur. Birçok banka bilindiği üzere 60 ay vadeli kredi imkanı sağlamamaktadır. Oysa Denizbank bu konuda tüketicilerin taleplerini değerlendirmeyi sürdürürken uygun faiz oranlarıyla kredi vermeye devam etmektedir.

10 bin TL’lik 12 ay vadede aylık taksit tutarı 993 TL’dir. Ayrıca kredi tahsis ücreti olarak 50 TL, sigorta ve diğer vergi ücretleri toplamı olarak da 104 TL ödenmesi gerekmektedir. Aynı rakamı 24 ay vade ile talep etmeniz halinde aylık taksit tutarı 579 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti değişmezken, diğer ücretler 142 TL olarak tahsil edilmektedir.

Bu örneklerle beraber Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ile beraber başvuru işlemlerinde 10 bin TL’lik krediyi 36 ay vade ile almak isterseniz, aylık taksit tutarı 445 TL olacaktır. Sigorta ve diğer ücretler ise 182 TL’ye çıkmaktadır. 48 ay vadede ödenecek miktar 382 TL, 60 ay vadede ödenecek tutar ise 347 TL olacaktır. Ancak 48 ay vadeli kredide diğer ücretler toplamı 227 TL, 60 ay vadede ise 278 TL olarak tahsil edilmektedir.

%2,09’dan başlayan faiz oranlarıyla beraber ihtiyaç kredisi taleplerine anında yanıt veren bankadan hizmet almak için kredi notunun yüksek olması önemlidir. Aslında bu durum her banka için geçerlidir. Ayrıca internet bankacılığını kullanarak evraksız kredi talebinizi de Denizbank’a iletmeniz yeterli olacaktır.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet şubeciliğinin yanı sıra mobil uygulama ile başvuru yapabileceğiniz Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için ayrıca şubeleri kullanabilirsiniz. Üstelik cebimde kredi yöntemi sayesinde ‘KREDİM’ yazıp ardından T.C. kimlik numarasını da ekleyerek 3280’e SMS göndermeniz yeterlidir. Mevcut koşullar kontrol edilerek gün içinde krediniz hesabınıza gönderilir. Bu kredi 55 bin TL’ye kadar olan başvurular için geçerlidir. Ayrıca kefil ve evrak talebi bulunmamakla beraber 60 ay vadeye kadar kullandırılabilir.

Başvuru için sadece nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi yeterlidir. Evraksız kredi hizmeti sunan Denizbank aslında kredi notunun uygunluğu halinde hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Ancak kredi notu düşük ise muhtemelen kefil talebi devreye alınacaktır. Bu durum bankaların tamamı için geçerlidir. Aynı şekilde ipotek aracılığı ile de kredi kullanımı yapılabilir. Zaten tüketiciler üzerine ait olan mal varlıklarını teminat gösterir ve kredi başvurusu yapar. Ödemelerin aksaması halinde bankalar bu teminatlara el koyabilir.

Denizbank Kredi Hesaplama

Denizbank kredi hesaplama işlemleri için bankanın web sitesine giriş yaparak ‘bireysel kredi hesaplama’ linkine tıklamanız yeterlidir. Buradan vade ve kredi tutarını seçerek hesaplayabilirsiniz. Üstelik ödeme planını da aynı şekilde kontrol edebilirsiniz. Son olarak aynı sayfa üzerinden ‘hemen başvur’ seçeneği sayesinde Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları araştırıldıktan sonra başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanların dikkat çeken bankalarından olan Denizbank, teknolojinin tüm imkânlarını tüketicileri için kullanmaktadır. Hızlı kredi başvurusu ile beraber anında onay verilen kredileri artık bu bankadan talep edebilirsiniz. Evraksız kredi konusunda da hizmet verdiği için her tüketici tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.