Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank müşterilerine Deniz Bonus kart vermektedir ve Denizbank kredi kartı başvurusu, farklı noktalardan kolay bir şekilde yapılır. Denizbank Bonus kredi kartı ile yurt içi ve yurt dışındaki tüm harcamalardan bonus kazanılmakta, biriken bonuslarla 250 bini aşkın üye iş yerinden herhangi bir ücret ödemeden alışveriş yapılabilmektedir. Bunun haricinde program ortaklarının tamamında ekstra bonus ve taksit avantajları da elde edilmektedir. Denizbank kredi kartına başvurulduğunda kart adrese gelmektedir. Denizbank kredi kartı ile yurtiçi ve yurt dışında VİSA/MasterCard amblemine sahip işyerlerinde, peşin ve taksitli alışverişlerin tamamında bonus kazanılabilir.

Denizbank Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusu sorulduğunda ilk göze çarpan internetten başvurudur. Ancak farklı kanallardan da kredi kartı başvurusu yapmak mümkündür. Denizbank’ın resmi internet sitesi ziyaret edilerek kredi kartı başvurusu yapılabilir. İşlemin gerçekleştirilmesi için web sitesine girip form doldurulmalıdır. “Hemen Başvuru” seçeneği ya da “Sizi arayalım” seçeneği doldurulan Denizbank kredi kartı başvurusu yapılabilmekte veya bankanın arayıp bilgileri almasını ve kartı başvurusunun yapılması sağlanabilir.

Denizbank kredi kartına SMS ile başvurusu yapılabilir. İşlem için telefonunu mesaj bölümüne “KKART” yazılmasının ardından bir boşluk bırakılmalı, TC Kimlik Numarası 3280’e yollanmalıdır. Bir başka seçenek Denizbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 800’ün aranmasıdır. Denizbank mobil ile Android ve İOS cihazlarından indirilebilen “MobilDeniz uygulamasıyla” birlikte kredi kartına başvuru yapılabilir. Denizbank’ın ATM’leri de kredi kartı başvuruları için kullanılan yerlerden biridir. Kredi kartı başvurusu yapılacaksa banka kartının cihaza yerleştirilmesinin ardından ekranda görülen menüdeki “başvurular” seçeneği tercih edilmelidir.

Denizbank Kredi Kartı Seçenekleri

Denizbank kredi kartı seçenekleri; Deniz Bonus, Deniz Bonus Gold, Afili Bonus Kredi Kartı, Emekli Bonus, BJK Bonus Kredi Kartı, Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı, Fenerbahçe Üyelik Kredi Kartı, GS Bonus Kredi Kartı, Trabzonspor Bonus Kredi Kartı, ESES Bonus Kredi Kartı, Çaykur Rizespor Bonus Kredi Kartı, Mersin İdman Yurdu Bonus Kredi Kartı, Bursaspor Bonus Kredi Kartı, Manchester United Bonus, Konyaspor Bonus Kredi Kartı, Şanlıurfa Bonus Kredi Kartı, GÖZ GÖZ Bonus ve Denizlispor Bonus gibi taraftar kartlarıdır. Bu kartlardan herhangi biri için Denizbank kredi kartı başvurusu yapılabilir. Başvurunun yapılmasının ardından kredi kartı adrese teslim edilir.

Denizbank Kredi Kartı Özellikleri

Denizbank kredi kartı özellikleri fazladır. Örneğin Deniz Bonus, Denizbank’ın en fazla kullanılan kredi kartıdır. Bu kartın özellikleri arasında yurt içi ve yurt dışındaki anlaşmalı yerlerde bonus kazanma fırsatı sunması, kazanılan bonus puanları anlaşmalı iş yerlerinde harcama fırsatı, kampanya dahilinde harcamaların 9 taksitle ödeme fırsatı, başvurunun onaylanması durumunda 190 TL bonus kazanma fırsatı, nakit avans kullanabilmenin yanı sıra düşük faizlerle alışveriş imkanı sunması yer alır.

Afilli Bonus Platinum Kart için Denizbank kredi kartı başvurusu yapıldığında, Deniz Bonus Kart’ın tüm özelliklerini taşıyan bir kredi artına sahip olunur. Afili Bonus ile tüm alışverişlerde daha fazla bonus kazanır. Ayrıca Türkiye’nin her yerinde Pazar günlerindeki kahvaltılarda yüzde 30 bonus kazanma fırsatı elde edilebilir. Hafta sonları tiyatro ve sinemada yüzde 30 bonus, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya havalimanlarındaki otopark veya vale ödemelerine yüzde 30 bonus, Sway Hotel Palandöken’de yıl süresince konaklamalarda yüzde 15 indirim, Afili İletişim Hattı üzerinden yurt dışı uçak biletinde havalimanına ücretsiz transfer, Yılda bir kez İstanbul il sınırları içinde geçerli olmak üzere ücretsiz vize başvuru hizmeti, Türkiye’deki BigChefs’lerde yüzde 15 indirim, Dry Center kuru temizleme şubelerinde yüzde 20 indirim ve İstanbul’da ücretsiz adrese teslimat, restoran, cafe ve otellerde yüzde 20’ye varan indirim fırsatlarından yararlanılabilir. Afili Bonus’la Garenta’da yüzde 20 indirim imkanı elde edilir. Afili Bonus’la Pazar kahvaltısı, tiyatro-sinema ve otopark-vale bonus kazançlarından yararlanılabilmesi için kredi kartının bir önceki ayda en az bir kez kullanılmış ve en son kesilen ekstre tutarının 4 bin TL ve üzerinde olması şarttır.

Emekli Bonus da Bonus Card’ın tüm özelliklerine bünyesinde bulundurmaktadır.  Emekli Bonus Kartla taksitli nakit avansın çekilmesi,  uygun vadelerle geri ödenebilmesi mümkündür.

Denizbank Kredi Kartı Gecikme Faizi Ne Kadar?

Denizbank kredi kartı gecikme faizi ne kadar denildiğinde öncelikle bilinmesi gereken husus, kartın yıllık aidat ücretinin 98 TL olduğudur. Kredi kartının gecikme faizi de aylık yüzde 2,75’tir ve Denizbank kredi kartı başvurusu yapıldığında bu husus göz ardı edilmemelidir.