Gizlilik Politikası

İhtiyaç Kredisi Başvurusu sitesini kullanarak gizlilik politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.

1- İhtiyaç Kredisi Başvurusu , sitemizde bulunan makaleler, bilgiler, içerikler ve tüm alt sayfalardaki verilerin, yayında bulunduğu süre boyunca doğruluk, kesinlik veya ziyaretçilerin ihtiyacını giderebileceği konusunda garanti ve kesinlik vermz.

2- İhtiyaç Kredisi Başvurusu sitesi üzerinden kayıt olurken, içeriklere yorum yaparken veya sitede herhangi bir yerde paylaştığınız bilgiler (e-mail, isim, telefon, websitesi veya IP adresi) adli kurumların sitemize başvurmadığı sürece üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

3- Kullanıcıların İhtiyaç Kredisi Başvurusu sayfalarında paylaşılan bilgiler, makaleler ve diğer dökümanlardan yararlanması sonucunda oluşan zararlardan makale editörleri, site yönetimi ve kurucuları sorumlu tutulamaz.

4- İhtiyaç Kredisi Başvurusu sitemizde paylaşılan makaleler içerik editörlerimiz tarafından yazılmakta olup, DMCA ile lisanslanmıştır. Sitemizdeki makaleleri alıntı yaparken altına sitemize veya ilgili başlığa yönlendirici bir link eklemek zorunludur.

5- İhtiyaç Kredisi Başvurusu sitesindeki kullanıcıların ve okuyucuların yaptıkları yorumlardan, yorumlarda kullandıkları isimlerden ve yorum içeriğindeki hak mahrumiyetlerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu editörleri ve yöneticilerin hiçbiri sorumlu tutulamaz.

6- İhtiyaç Kredisi Başvurusu üzerinde paylaşılan her türlü içerik üzerinde hak sahibi olduğunu iddia eden ve bunu kanıtlayan kişi ve kurumların, söz konusu hakkında içerik ile alakalı iletişime geçmeleri durumunda, içerik tamamen yayından kaldırılır.

7- İhtiyaç Kredisi Başvurusu ilk girişinizde, sitemiz bilgisayarınıza sizi ayrı kılacak küçük bir çerez (cookie) bilgisi gönderir. Birçok ağ kümesinde olan bu uygulama ile, sayfalarımızı daha hızlı dolaşır ve bazı bölümlere girdiğiniz bilgileri yeniden gitmek zorunda kalmazsınız. Yasal işlemler gerekmedikçe, bu bilgiler kimseyle paylaşılmaz.

8- İhtiyaç Kredisi Başvurusu giriş yaparken veya yorumlarınızda kullandığınız e-posta adresinize siz istemediğiniz sürece asla mail gelmez. Rahatsız edici mailler ve spam gönderilmez.

9- Şuan okumakta olduğunuz Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası gerek görüldüğü zaman değiştirilebilir ve bu herkese açık bir şekilde yayımlanır.

10- İhtiyaç Kredisi Başvurusu kullanarak yukarıda yazılı olarak beyan edilmiş tüm şartları okumuş ve kabul etmiş olarak sayılırsınız.

Yasal Uyarı: ihtiyackredisibasvurusu.com adresinde (İhtiyaç Kredisi Başvurusu olarak anılacak) yer alan içerikler kesin bilgiler değil, editörlerin kendi yorumlarıdır. Bu yorumlardan doğacak problemler hakkında editörlemiz sorumlu tutulamaz. İhtiyaç Kredisi Başvurusu üzerinde yer alan içerikler bankaların resmi sitelerinden derlenmiş olup, en doğru bilgiye yine bankaların resmi sitelerinden veya bizzat fiziksel şubelerinden ulaşabilirsiniz.