N Kolay Kredi Faiz Oranları Ne Kadar?

N Kolay Kredi sistemi; Aktif Bank sistemlerine bağlı olarak çalışmaktadır ve ayrıca bir hizmet olarak aktif edilmiştir. Kişilerin nakit ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt vermeyi amaçlayan sistem bankaya gitmeden kredi vermektedir. Bir banka gibi N kolay kredi faiz oranları ve vade süreleri bulunmaktadır.

N Kolay Kredi Avantajları

Kişiler bu sistem üzerinden kendilerine uygun N kolay kredi faiz oranlarını belirleyerek rahat bir şekilde kredi başvurusu yapabilmektedir. Bu sistemde banka şubesine uğramanız gerekmez. Kredi prosedürü gereği birçok yere imza atmanıza da gerek yoktur.

Genelde bu işlemden Passolig Bank Kart sahipleri çok daha hızlı bir şekilde yararlanırken; sizin herhangi bir kartınız yoksa ücretsiz olarak N Kola Banka Kartı sizin adres bilginize ulaştırılacaktır.

N Kolay Kredi Başvuru Şartları

N Kolay Kredi sitesine girerek; N kolay kredi faiz oranlarını ve vade seçeneklerini seçebilirsiniz. Başvuru için TC, e- posta adresi ve buna ek olarak bir de cep telefonu numarası gereklidir. Kredi bu sistemde hızlı bir şekilde onaylanır ya da onaylanmaz, kredinin onaylanması durumunda ekranda yeni çıkan soruları hızlıca doğru bir şekilde girmeniz yeterli olacaktır. Krediniz için gerekli işlemler bittiğinde size bir takım formlar sunulacaktır bu formları mutlaka onaylamanız gereklidir. Onayınıza sunulacak formlar;

  • Tüketici kredisi öncesi bilgilendirme formu,
  • Tüketici kredisi sözleşmesi,
  • Geri ödeme planı,
  • İhtiyaç kredisi bilgi formu,
  • Bankacılık hizmet bilgi formu olarak sıralanabilir.

Passolig Banka kartınız olması halinde banka direkt olarak hesabınıza krediyi yatırır ve siz belirlediğiniz N Kolay kredi faiz oranlarını baz alarak ödeme yapmaya başlarsınız.

N Kolay Kredi İmkanlarından Kimler Yararlanabilir?

N Kolay Kredi başvurusu yapmanız için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve bunun yanı sıra 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. Banka sizin için risk durumunu gözlemler ve ardından başvurunuz için olumlu ya da olumsuz olacak şekilde bir karara varır.

N Kolay Kredi Herhangi Bir Ücret Alıyor Mu?

Kredi tutarı baz alınarak alınan kredinin 1000’de 5’i oranında tahsis ücreti temin ediliyor. Bunun dışında kredi kullandırıldığı için banka herhangi bir ücret talep etmiyor.

N Kolay Kredi Faiz Oranları Nedir?

N Kolay Kredi faiz oranları; çekilen para ve vade oranına göre değişiklik göstermektedir. Para miktarı yükseldikçe faiz oranı artmaktadır. 2.500 TL 60 ay vade ile talep edildiği zaman faiz oranı %2,49 iken, 10000 TL için 60 ay vade ile kredi faiz oranı %2,79 olarak belirlenmiştir.

N Kolay Kredi Vade Süresi

N Kolay Kredi sistemi ile kredi alacaksanız vadelerinin en az 3 aydan başladığını bilmeniz gerekli. Maksimum ise yasal olarak süreç 60 ay olarak belirlenmiştir. Hiçbir banka 60 ay üzerinde vade oluşturamaz.

Kredinizin onaylanması durumunda banka sisteminden kredi tahsis ücreti paradan düşülür ve ardından kalan tutar neyse hızlı bir şekilde hesabınıza aktarılır. Sigortalı bir şekilde kredi almayı tercih etmeniz halinde; krediniz için geçerli olan sigorta pirimi de kredinizden düşülür ve son olarak alacağınız para hesabınıza geçer. Bu düşüşleri hesaplayarak kredi çekmenizde fayda vardır.

N Kolay Kredi sistemi oldukça hızlı bir şekilde ve düşük masraflar ile kredi veren sistemlerden birisi. Sistem üzerinden maksimum 30.000 TL tutarında kredi çekebilirsiniz. Minimum tutar ise 2000 TL olarak belirlenmiştir. Daha fazla krediye ihtiyacınız varsa bu durumda bankanın temsilcileri ile görüşmenizde fayda vardır. Zaten müşterilerine daima acil nakit kredisi sunan bankanın ciddi bir kitleye ulaştığını da söyleyebiliriz.