Odeabank Kredi Kartı Başvurusu

Bank’O Card Axess olarak adlandırılan ve Odeabank Kredi Kartı başvurusu gerçekleştirerek kullanıma başlanabilen bu kart, Axess üyesi olan iki yüz bini aşkın işletmede chip para kazanma imkanı sunmasının yanı sıra ek taksit imkanları ve kısa süreli nakit ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ile öne çıkan bir kredi kartıdır. Visa ve MasterCard alt yapısı ile hizmet vermesi sebebiyle dünyanın her yerinde kullanılabilen Bank’O Card; şubeler başta olmak üzere internet ve mobil bankacılık, müşteri hizmetleri ve SMS ile başvuru alıyor olması nedeniyle başvurması pratik bir kredi kartı hizmetidir. Farklı sektörlerde yer alan ve toplam sayısı iki yüz bini geçen işletmelerin tamamında bu kredi kartına özel fırsatlar sunulur.

Odeabank- Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru için birçok kanal bulunmaktadır. Dolayısıyla “Odeabank kredi kart başvurusu nasıl yapılır? sorusuna cevap olarak; ATM ve şubeler, müşteri hizmetleri, internet bankacılığı veya mobil bankacılık, SMS verilebilir. Cep telefonlarından SMS ile Odeabank kredi kartı başvurusu yapmak için “BANKO” yazıp boşluk bıraktıktan sonra “TC Kimlik No” yazılması ve 8444’e gönderilmesi yeterli olacaktır. Odeabank şubeleri üzerinden başvuru yapmak istenmesi durumunda ise kimlik fotokopisi ve şubede iletilecek olan başvuru formu gerekecektir. Bank’O Card Axess başvurusu internet/mobil şube aracılığıyla gerçekleştirilmek istenirse bu durumda giriş yapıldıktan sonra, “Kartlar > Kredi Kartları” menüleri altından kredi kartı başvurusu başlatılabilir. Dileyen müşteriler 444 8 444 numaralı hat üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve burada ilgili birimi tuşladıktan sonra başvuru işlemini birimde yer alan görevli üzerinden gerçekleştirir.

Odeabank- Kredi Kartı Seçenekleri

Odeabank kredi kartı seçenekleri yedi farklı şekildedir. Çeşitli kanallar üzerinden gerçekleştirilebilen Odeabank kredi kartı başvuru işlemi ile kullanımı mümkün olan kartlar:

  • Bank’O Card: Yıllık ücret talep edilmeyen, standart kredi kartı opsiyonudur.
  • Bank’O Card Gold: Nakit ihtiyaçlarını karşılamak için daha yüksek limitler ile kullanılan bu kartta yıllık ücret ödenmez.
  • Bank’O Card Platinum: Yurt içi ve yurt dışında herhangi bir sınırlama olmadan alışveriş imkanı sunan kredi kartı seçeneği. Nakit avans ve taksitli nakit avans özellikleri barındırır. Yıllık ücret ödenmez.
  • Bank’O CardAxess: Axess program ortağı işletmelerde gerçekleştirilen harcamalarda chip para kazanma imkanı sunar.
  • Bank’O Card Axess Gold: Uygun faiz oranları ile nakit avans ve taksitli nakit avans imkanı sunar. Daha yüksek limitlidir.
  • Bank’O Card Axess Platinum: Özel ayrıcalıklar sunar. En yüksek limit aralığına sahiptir.
  • Bank’O Card Atlas: Alışveriş yapma imkanı ve Atlasglobal ile yapılan uçuşlardan mil kazanma imkanı sunar.

Odeabank Kredi Kartı Özellikleri

Müşterilerine yapılan harcamalarda daha avantajlı rakamlar sunan ve Odebank kredi kartı başvurusu ile elde edilebilen bu kredi kartının sunduğu özellikler arasında ilk olarak 12 ay vadeli taksitli nakit avans niteliği öne çıkmaktadır.

Odeabank kredi kartı ile 100 – 10.000 TL arasında yüzde 2,25 faiz oranı ile taksitli nakit avans kullanılabilir. Odeabank kredi kartı özelliklerinden bir diğer ise SGK ödemelerinin bu kart ile gerçekleştirilebilir oluşudur. Ayrıca kredi notu ve risk raporu kontrolünü BKM Express ile Bank’O Card kullanarak yapıldığı takdirde işlem ücreti 1 TL olmaktadır. Bank’O Card ve Bank’O Card Axess sahipleri diledikleri an ücretsiz stil danışmanlığı hizmetinden 0850 210 83 51 numara üzerinden randevu alarak yararlanabilir. Bunun yanı sıra Bank’O Card Axess Visa Platinum kullanıcıları dünyanın çeşitli şehirlerinde konaklama ve şehir turu hizmetlerinde çeşitli indirimlerden faydalanabilir. O halde
Odeabank kredi kartı başvurusu pratik olarak yapılabildiği gibi pek çok yeniliği beraberinde getirmektedir.

Odeabank Kredi Kartı Gecikme Faizi Ne Kadar?

Odeabank kredi kartı gecikme faizi ne kadar sorusunun cevabı, bu faiz oranının yüzde 2,75 olarak belirlendiği olacaktır. Bu sebeple de Odeabank kredi kartı başvurusu işlemlerini tamamlayıp Bank’O Card’ını teslim alan müşteriler ekstrelerindeki asgari oranın tamamını ödememeleri durumunda burada yer alan faiz oranının uygulanacağını bilmelidir.