QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Kullanıcılarına Taksit Kolay, Taksit Mola ve Harcama Öteleme gibi çeşitli kolaylıklar sunan CardFinans; şubeler, çağrı merkezi ve internet/cep şube gibi kanallar üzerinden QNB Finansbank kredi kartı başvurusu işlemi gerçekleştirilerek edinilebilir. Başvuru işleminin ardından kartınız belirleyeceğiniz adrese, şahsınıza teslim edilmek üzere gönderilir. Kart teslim alındıktan sonra aktif edilerek kredi kartınızı 1.500’den fazla marka ve bu markalara bağlı 250.000’in üzerinde alışveriş noktasında kart sahiplerine özel olarak sunulan avantajlardan yararlanılabilir. CardFinans Kredi Kartı, CardFinansXtra veya CardFinans Emekli, CardFinans Hemşire veya CardFinansFix gibi seçenekleri ve buna bağlı olarak farklı türde avantajlar sunan kredi kartlarından dilediğiniz bir tanesine başvuru yapılarak, kullanmaya hemen başlanabilir.

QNB Finansbank Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusu sorulduğunda, başvuru işleminin QNBFinansbank.Com, 0 850 222 1 900 numaralı çağrı merkezinin yanı sıra Cep şubesi ve internet şubesi üzerinden gerçekleştirildiği ifade edilir. SMS ile QNB Finansbank kredi kartı başvurusu gerçekleştirme opsiyonu da bulunur. Bunun için TC kimlik numarası yazıldıktan sonra 3452’ye SMS gönderilerek başvuru yapılabilir. Mobil uygulama kanalı üzerinden bu işlemi gerçekleştirmek için: Kartlar > Kredi Kartı Başvurusu adımları takip edilmelidir. İnternet adresi üzerinden başvuru işlemi içinse, Ad, Soyad ile birlikte TC kimlik no ve cep telefonu ilgili formdaki alanlara yazılmalıdır. Başvuru kanalları üzerinden herhangi bir tanesi ile başvuru işlemi yapılması yeterlidir. Bu işlem tamamlandıktan sonra banka tarafından onay verildiğine veya red verildiğine dair bilgi mesajı iletilir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Seçenekleri

QNB Finansbank kredi kartı seçenekleri beş farklı şekildedir ve QNB Finansbank kredi kartı başvurusu ile sahip olunabilen bu kartlar şu şekildedir:

  • CardFinans Kredi Kartı: Bini aşkın markada geçerli olan avantajlar sunan kredi kartı seçeneği. Anında kredi, TaksitKolay gibi hizmetler sunmaktadır.
  • CardFinansXtra: Hediye Para özelliği sayesinde alışverişleri bedava yapma fırsatı sunar. Ayrıca DutyFree harcamalara 3 taksit imkanı bulunmaktadır.
  • CardFinans Emekli: Eczane ve marketlerde yapılan harcamalara 360 TL’ye varan indirimler sunar. Ayrıca eğitim ve sağlık programına katılım gerçekleştirildiği taktirde bu sektörde yapılan harcamalara 3 taksit ile ödeme imkanı sunmaktadır.
  • CardFinans Hemşire: Akaryakıt ve market harcamalarında indirim fırsatı, harcama uyarı servisi, ekstre güvence servisi gibi özellikler sunan kredi kartı modelidir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Özellikleri

QNB Finansbank tarafından sunulan kredi kartları kullanımı kolaylaştıracak birçok avantaj ile gelmekle beraber QNB Finansbank kredi kartı başvurusu işleminin ardından kullanmaya başlanan bu kartların çeşitli özellikleri bulunur. QNB Finansbank kredi kartı özelliklerinin başında Hediye Para vardır ve bu sayede kampanyaya üye iş yerleri üzerinden yapılan minimum 150 TL tutarındaki harcamalardan sonra, slipte çıkan harcama sözü teklifi kabul edildiğinde 1500 TL’ye kadar çıkabilen Hediye Para tutarındaki alışverişler ücretsiz gerçekleştirilebilir. TaksitKolay özelliği ile 50 TL ve üzeri, tek çekim olarak gerçekleştirilen harcamalar düşük faiz tutarlar ile taksitlendirilebilir. Bunun yanı sıra TaksitMola özelliği ile de ekstrenizde yer alan taksitli işlemlerin gelecek dönemdeki taksitlerini öteleme imkanı kullanıcılara sunulmakta. Eğitim ve Sağlık Paketi’ üyelik işlemi gerçekleştirilerek, paket içerisinde yer alan sektörlerde yapılan harcamalara 3 taksit imkanından yararlanılabilir. Ayrıca, Market ve Benzin Programı’na üyelik başvurusunda bulunulduğu taktirde belirlenen yerlerde yapılan harcamalarda aylık 50 TL’ye varan oranlarda indirim kazanma fırsatı sunulmaktadır.

QNB Finansbank Kredi Kartı Gecikme Faizi Ne Kadar?

QNB Finansbank kredi kartı gecikme faizi ne kadar sorusu sorurken gecikme faizinin ne olduğu bilinmelidir. Gecikme faizi, ekstrenizde yer alan minimum ödeme tutarının altında bir ödeme yapıldığı taktirde işlenen bir faiz türüdür. Dolayısıyla QNB Finansbank kredi kartı başvurusu ile kullanmaya başladığınız kredi kartınızda böyle bir durum ile karşılaşmanız halinde işlenecek olan faiz hakkında bilgili olmanız gerekmektedir. Ay sonunda oluşan ekstrede belirtilen asgari ödeme tutarının daha azını ödediğiniz takdirde, ödenmeyen bölüme aylık yüzde 2,75 gecikme faizi uygulanacaktır.