Şubeye Gitmeden Online Kredi Almak İstiyorum

Şubesiz bankacılık artık her bankanın başvurduğu uygulamalardandır. Çünkü bu hizmetlerde tüketiciler online olarak kredi başvurusunda bulunabilir ve aynı anda krediyi hesaplarına aktarabilirler. Haliyle şubeye gitmeden online kredi almak isteyen tüketiciler bu konuda pek çok alternatiften yararlanabilmektedir. Günümüzde taşıt ve konut kredileri haricinde artık bankaya gitmeye gerek yoktur. Fakat tüketicilerin de bu süreçten faydalanması için bazı durumlara dikkat etmesi gerekmektedir. Online kredi başvurularında ilk şart, kredi skorunun yüksek olmasıdır. Diğer bilgiler yazımızın devamında paylaşılmıştır. Öte yandan şubeye gitmeden online kredi çekmek için yapılması gerekenler de oldukça basittir.

Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Online anlamda alt yapısını yeteri kadar geliştiren bankalar artık internet üzerinden kredi imkanı tanımaktadır. Daha önceleri sadece EFT ve havale işlemlerinin yapıldığı online bankacılıkta artık kredi başvuruları da gerçekleşebilmektedir. Banka sicilinde sorun olmayan ve ödenmemiş kredi kartı ya da kredi borcu bulunmayan tüketiciler hızlı bir şekilde şubeye gitmeden online kredi alabilmektedir.

Şubesiz bankacılık konusunda hizmet almak için müşterisi olduğunuz bankanın mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Ayrıca bilgisayar üzerinden de bankanın resmi web sitesine giriş yaparak hizmet alabilirsiniz. Müşteri numaranız, TC bilgileriniz ve online giriş şifrenizle beraber sisteme giriş yaptıktan sonra anında başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuruların ardından anında onay alabilir ve söz konusu miktarı banka hesabınızdan çekebilirsiniz.

Online Kredi Veren Bankalar

Online kredi alabilmek için müşterisi olduğunuz banka ile bir süre çalışmış olmanız gerekmektedir. Zaten başlangıçta büyük miktarlarda kredi çekemeyeceğiniz için bir süre küçük meblağlı kredilerden yararlanmanız uygun olacaktır. Çünkü kredi notu ya da ödeme alışkanlıkları gibi faktörlerin sürekli takip edildiği bankacılık sistemlerinde her zaman güvenilir müşterilere kredi verilmektedir. O halde şubeye gitmeden online kredi veren bankalar konusunda da bilgi sahibi olmanızda yarar var.

Günümüzdeki pek çok banka artık dijital platformlar üzerinden hizmet sunmaktadır. Ziraat Bankası başta olmak üzere Akbank, Yapı Kredi, TEB, QNB Finansbank ve Denizbank gibi bankalar şubesiz kredi hizmeti sunan bankalardandır. İlgili bankalarda herhangi bir borcunuzun olmaması ya da kredi gecikmesi yaşanmaması halinde mobil uygulama üzerinden hızlıca kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Şubesiz Kredi Almak için Gerekli Şartlar

Online bankacılık hizmetlerinden yararlanmak için öncelikle kredi puanının yüksek olması gerekmektedir. Bu kriter aslında her kredi başvurusu için geçerlidir. Öte yandan sadece müşterisi olduğunuz bankanın online sistemlerini kullanabilirsiniz. Mobil uygulamayı indirdikten sonra TC numarası ya da müşteri numarasıyla beraber bankacılık şifresi oluşturduktan sonra sistem erişim sağlayabilirsiniz. Ardından da dilediğiniz bankacılık hizmetini almaya başlayabilirsiniz.

Dijital Kredi ile Şubeye Gitmeden Kredi Kullanma Kolaylığı Ziraat’te

Maaşını Ziraat Bankasından alan emekli ve çalışan müşterilerin ihtiyaçlarının finansmanında kullanabileceği Dijital Kredi ürününe İnternet Şube veya Ziraat Mobil üzerinden hemen başvurabilirsiniz.

  • İnternet Şube ve Ziraat Mobilden başvuru yapılabilir,
  • 60 aya kadar vade imkanı bulunmaktadır,
  • Olumlu değerlendirilen krediler, İnternet Şube ve Ziraat Mobilden hesaba aktarılır.

CEPTETEB Online Kredi Hizmetleri

Dijital bankacılık konusunda ileri teknolojiyi kullanan TEB, mobil internet, internet bankacılığı ve müşteri hizmetleri üzerinden hizmet sunmaktadır. Haliyle şubeye gitmeden online kredi çekebilmek için Türkiye Ekonomi Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Genelde kredi puanı yüksek olan kişilere anında kredi sunan bankanın, düşük notlu kişilere de ipotekli kredi verdiği bilinmektedir. Hesap açılışı yaptıktan sonra rahatlıkla başvuru yapabilir ve TEB hesabınıza krediyi talep edebilirsiniz.

QNB Finansbank Online Kredi Hizmetleri

30 bin TL’ye kadar online kredi alabileceğiniz QNB Finansbank’ın enpara.com uygulamasından farklı hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Web kaydı yaptıktan sonra dilediğiniz gün ve saatte başvuru yapma şansınız bulunmaktadır.

Yapı Kredi Online Kredi Hizmetleri

Online hizmetler konusunda son zamanların en hızlı ve en gelişmiş bankalarından olan Yapı Kredi Bankasından da anında kredi alabilirsiniz. Elbette kredi skorunun yüksek olması ve banka müşterisi olunması şarttır. Buna ek olarak ATM üzerinden onaylanan krediyi çekebilir ve kullanabilirsiniz. Diğer bankalar gibi dijital bankacılıkta ciddi bir kullanıcı kitlesi bulunan Yapı Kredi, müşteri memnuniyeti kapsamında hizmetlerine devam etmektedir.