Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin bilindik bankaları arasında yer alan Türkiye Finans “Happy Card” adında Türkiye Finans kredi kartı başvurusu gerçekleştiren müşterilerine sunduğu kredi kartı hizmeti ile öne çıkmaktadır. Happy Card; “Bonus kazandıran, taksit yapan ve avans veren” kredi kartı sloganıyla bilinir. Bonus güvencesinde ve Visa alt yapısı ile müşterilerine çeşitli avantajlar sunan Türkiye Finans kredi kartı, sanal kart gibi özellikleri sayesinde internet üzerinden gerçekleştirilen alışverişleri daha güvenli bir ortama taşımıştır. Ayrıca, Visa alt yapısını taşıyor olması sebebiyle bu kredi kartını dünyanın her yerinde kullanılabilir. İnternet bankacılığı, SMS veya Türkiye Finans şubeleri aracılığıyla başvurarak, adresinize teslim edilmesini sağlayabileceğiniz bu kredi kartının aynı zamanda HGS özelliği de bulunur.

Türkiye Finans Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusuna verilebilecek en uygun cevap, hâlihazırda müşteri olarak hesabınız bulunuyorsa internet bankacılığı üzerinden, şubeler üzerinden, müşteri hizmetleri veya SMS kanalı ile başvuru yapılmaktadır şeklinde olacaktır. Bonus özellikli Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yapmak için HAPPY boşluk TC Kimlik NO yazarak, 2442’ye SMS gönderilmesi yeterlidir. Bunun yanı sıra 0850 222 2244 numaralı hat üzerinden müşteri iletişim merkezine ulaşabilir ve bu kanal üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru işlemini gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz bir diğer kanal ise, kullanıcı adınız ve parolanız ile giriş yapabileceğiniz internet bankacılığınızdır. Burada kartlar kısmına giriş yaptıktan sonra, belirlediğiniz kredi kartına başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Türkiye Finans Kredi Kartı Seçenekleri

“Türkiye Finans kredi kartı seçenekleri nedir?” sorusunun cevabı; Silver, Gold, Platinum ve Zero olarak dört farklı seçenek vardır şeklinde olan ve Türkiye Finans kredi kartı başvurusu ile sahip olunabilen bu kartların her birinin çeşitli harcama limitlerinin yanı sıra farklı avantajları bulunur.

  • Happy Kart Silver: Başvuru üzerine alınabilen, standart kredi kartı türüdür.
  • Happy Kart Gold: Yapılan harcamalar üzerinden daha yüksek oranda Bonus kazandıran kredi kartı modeli. Gold Kart ile program ortaklarında ek taksit imkanı ve ekstra Bonus gibi ayrıcalıklar sunulur.
  • Happy Kart Platinum: Platinum kart sahiplerine özel olarak hazırlanan; Happy Asistans, transfer hizmetleri gibi çeşitli özel programlardan yararlanılır.
  • Happy Kart Zero: Aidat alınmayan, taksit ve Bonus kazanma imkanı olan kredi kartı seçeneği.

Türkiye Finans Kredi Kartı Özellikleri

Türkiye Finans kredi kartı özellikleri tatmin edici olması ile dikkat çeker. Bu bağlamda Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yaparak kullanmaya başlanılan kredi kartı ile 550 bine varan program ortağı işletmelerde taksit ve Bonus avantajlarından yararlanılabilir. Kart ile yapılan harcamalar ile hak kazanılan Happy Avans’lar ile ekstre tutarınızın yüzde 20’lik kısmına kadar 500 TL’ye varan nakit avans kullanım hakkı bulunur. İletişim merkezi, SMS veya internet şubesi gibi kanallar aracılığıyla 7/24 limit artırım talebi yapılması mümkündür. Temassız kart özelliği ile birlikte gelen Happy Kredi Kartı ile 90 TL ve altındaki işlemler hızlı bir biçimde gerçekleştirilir. Dileyen müşteriler, “Sözünüze Bonus” kampanyasına katılarak, yapacağı harcama sözüne oranla belirli miktarlarda ek Bonus kazanır. Bunun yanı sıra SGK prim ödemesi Türkiye Finans kredi kartı ile gerçekleştirilebilir. Güvenlik hususunda ise “Kart Koruma Planı” sayesinde müşteriler, dünyanın her noktasından 7/24 kayıp ve çalıntı bildirimi gerçekleştirebilir. Ayrıca Happycard.com.tr adresi üzerinden çeşitli günlerde geçerli olmak üzere kısa süreli kampanyalar yapılır. Bu kampanyalar takip edilerek çeşitli avantajlar ve Bonus’lar kazanmak mümkündür.

Türkiye Finans Kredi Kartı Gecikme Faizi Ne Kadar?

Türkiye Finans kredi kartı gecikme faizi ne kadar sorusunun cevabı, “Akdi Kar Oranı” şeklinde adlandırılan bu oranın yüzde 2,25 şeklindedir. Bu noktada, Türkiye Finans kredi kartı başvurusu gerçekleştirerek kullanmaya başladığınız Happy Kredi Kartı’nızda ödemelerin gecikmesi durumunda aylık bazda burada belirtilen oranda faiz uygulanacaktır.